Zwycięstwo Kurpika z Koroną Karolinowo!

300 wyświetleń

kurpikW sobotę o godzinie 11:00 Kurpik rozegrał emocjonujące spotkanie 2. kolejki A Klasy z Koroną Karolinowo. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla nas.

Kadzidlańska drużyna wyszła zmotywowana po ostatniej przegranej z GKS Strzegowo, jednak goście, którzy także są beniaminkiem już od początku spotkania pokazali, że nie oddadzą łatwo 3 punktów.

Przed zobaczeniem pierwszej bramki dla Kadzidła, którą strzelił Karol Antoszewski w 44 minucie spotkania sędzia wykartkował aż 4 zawodników Kurpika,kolejno: Jarka Dawida (33′ niebezpieczny faul), Mateusza Kaczyńskiego (37′ dyskusja z sędzią), Pawła Buczka (39′ niebezpieczny faul) oraz Krystiana Mamińskiego (44′ nierozważne odepchnięcie zawodnika w przerwie w grze). Ostatni z wymienionych dostał drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartę i w 87 minucie spotkania zszedł do szatni.

Dużo akcji oraz sytuacji podbramkowych zobaczyliśmy także w drugiej odsłonie meczu. Na boisko weszli: Cyryl Sobiech za Tomka Polewaczyka w 62′, Marcin Charucki za Jarosława Dawida w 70′ oraz Hubert Dąbkowski za Mateusza Kaczyńskiego w 80′. Niestety mimo zmian to goście strzelili wyrównującą bramkę w 92 minucie spotkania a konkretnie Piotr Tyka.

Jednak trener wiedział co robi wpuszczając Huberta Dąbkowskiego, który dał kluczowe podanie po wznowieniu gry z środka boiska do Bartka Wiskiego a ten wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem dał zwycięstwo drużynie pieczętując bardzo dobry występ.

Autorzy: Redakcja