Wyniki Kadzidlan na Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi

Nowy bar | Restauracja | Sala Bankietowa w Kadzidle. Więcej
1 125 wyświetleń


DSC02847 - KopiaW dniach 5 – 7 sierpnia odbyła się Łodzi XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce.

Spośród trójki Kadzidlan trenujących w UKS Siódemka Ostrołęka, którzy zakwalifikowali się do tej imprezy najwyżej – bo na 4 miejscu uplasowała się w konkursie trójskoku Kornelia Suchecka osiągając w swojej najlepszej próbie odległość 11,77m (rekord życiowy), przegrywając walkę o brązowy medal zaledwie o 1 centymetr. Zawodniczka gospodarzy z RKS Łódź zepchnęła Kornelię z medalowej pozycji w ostatnim swoim skoku osiągając odległość 11,78m, co spotkało się ze sporym zdziwieniem siedzących na trybunach trenerów, gdyż miejsce w którym wylądowała nie wskazywało na tak znaczną odległość, ale jak wiadomo „ściany pomagają gospodarzom”. Kornelia zajęła także 11 miejsce w skoku w dal z wynikiem 5,15m (5,33m w eliminacjach).

Na 7 pozycji bieg na 1500m ukończył Daniel Gadomski – osiągając czas 4:11,66s, a 18 w tej samej konkurencji był Karol Kudrzycki – 4:18,58s. Biegi na 1500 metrów (2 serie) rozgrywane były w dużym upale (34 C) i trudno było pokusić się o lepsze rezultaty. Nasi zawodnicy nie wytrzymali tempa i opadli z sił w samych końcówkach swoich biegów.

Zdjęcia ze startu Korneli, Daniela i Karola na Mistrzostwach znajdują się w Galerii na stronie UKS Siódemka, a filmy na profilu Klubu na Facebook’u

Redakcja eKadzidlo.pl gratuluje i życzy kolejnych sukcesów!

Bogata oferta finansowa: Konta osobiste, Konta firmowe, pożyczki, kredyty

Author: Redakcja

Udostępnij wpis na