Reklama

eKadzidlo.pl jest niezależnym portalem o Gminie Kadzidło. Strona powstała jako przejrzysta, prosta w nawigowaniu i z najświeższymi informacjami dla mieszkańców kurpiowszczyzny.  Za portal odpowiada dwóch mieszkańców Kadzidła, którzy w wolnych chwilach umieszczają zdjęcia, piszą najważniejsze informacje z życia gminy. Zaznaczymy jeszcze raz, jesteśmy niezależni  od Urzędu Gminy, czy Wójta. Przed wyborami krążyła plotka i zarzucano na innych forach jako byt nasz jest sponsorowany przez Wójta ze względu na wybory – niepotwierdzone domysły opozycji.

Jak za każdy inny serwis internetowy należy opłacać hosting i domenę, dlatego zapadła decyzja o stworzeniu tylko 5 miejsc reklamowych.

 

Pomoc w rozwoju i utrzymaniu serwisu

Oferujemy 5 miejsc reklamowych, 4 miejsca na prawym bloku, oraz 1 miejsce pod każdym wpisem naszego serwisu w zamian za datek na serwis eKadzidlo.pl

 

Statystyki odwiedzin serwisu ekadzidlo.pl

Wrzesień: 3 578  odsłon

Październik: 5 524 odsłon

Listopad:  23 760 odsłon

Dla zainteresowanych udostępnimy dostęp do statystyk.  Nasz serwis zyskuje z miesiąca na miesiąc na popularności.

 

Banery reklamowe (4 sztuki) w prawym bloku widoczne na głównej stronie, wszystkich podstronach i wpisach o wielkości 245 px na 250 px gwarantuje przejrzystość i widoczność na stronie.

Przykładowy baner:

baner04

 

 

 

 

 

 

 

 

Baner reklamowy 05 (970x100px) na dole.górze każdego wpisu, podstrony.

baner05

 

 

 NAJTANIEJ NA RYNKU!!

W ramach datku na serwis wykonamy baner z ruchomymi elementami, aby przyciągał uwagę potencjalnych klientów!

Dożywotnio podstrona w serwisie ekadzidlo.pl z danymi Twojej firmy i logiem.

Każdy baner będzie wyświetlany minimum 30 dni! Po tym okresie zostaje dalej wyświetlany  do momentu przejęcia przez następną osobę zainteresowaną reklamą za datek na serwis!

Zainteresowała Cię reklama na ekadzidlo.pl? Bądź pierwszy i wyprzedź innych. Zapraszamy do kontaktu lub wyślij email na ekadzidlo.pl@gmail.com