PUCHAR POLSKI STRONGMAN W KADZIDLE

Nowy bar | Restauracja | Sala Bankietowa w Kadzidle. Więcej
1 640 wyświetleń


12814229_785741418223923_5020150414107142209_nPUCHAR POLSKI STRONGMAN W KADZIDLE

(tekst/zdjęcia: UG) (Na zdjęciu od lewej: Jarosław Stańczyk z Maximus Strongman i Dariusz Łukaszewski – Wójt Gminy Kadzidło)

To będzie jedna z najważniejszych, w tym roku, imprez na Kurpiach. W Kadzidle, 12 czerwca, zostanie rozegrany Puchar Polski Strongman. W zawodach wystąpi sześciu najsilniejszych zawodników z Polski. Rozegrane zostaną następujące konkurencje: wiązana, axel gryf, kule, uchwyt Herkulesa, schody, przeciąganie tira. Zobaczymy również pokazowy trening sztuk walki, który poprowadzi Robert Złotkowski, były Mistrz Świata i Europy, zdobywca Pucharu Świata oraz wielokrotny mistrz Polski w Kick Boxingu. Zorganizowana zostanie również strefa kibica z telebimem o wielkości 15 metrów kwadratowych, dzięki czemu będzie można obejrzeć mecz Polska-Irlandia w piłce nożnej. Zawody Pucharu Polski Strongman zakończy koncert zespołu D-Bomb. Przewidziane są liczne niespodzianki.

Liczne atrakcje przez kilka godzin w Kadzidle

Zawody rozpoczną się o godzinie 12.00. Potrwają do godzin popołudniowych. O godzinie 20.30 rozpocznie się koncert w Zagrodzie Kurpiowskiej. Zawody odbędą się na ulicy Szkolnej, wzdłuż której zostaną rozmieszczone stoiska garmażeryjne. Serdecznie zapraszamy.

Rozegranie prestiżowych zawodów jest możliwe dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy wójtem Dariuszem Łukaszewskim a Jarosławem Stańczykiem z Maximus Strongman.

źródło: kadzidlo.pl | Facebook.pl/gminakadzidlo

Bogata oferta finansowa: Konta osobiste, Konta firmowe, pożyczki, kredyty

Author: Redakcja

Udostępnij wpis na