Pomóż zbudować Harmonię!

Nowy bar | Restauracja | Sala Bankietowa w Kadzidle. Więcej
596 wyświetleń


projektmiks„Budujemy Harmonię” to kampania na portalu finansowania społecznościowego polakpotrafi.pl, poprzez którą staramy się zebrać fundusze na naszą działalność związaną z ożywieniem pięknego polskiego instrumentu – harmonii polskiej a wraz z nią rzemiosła związanego z jej budową, które w Polsce zanikło prawie zupełnie w latach 60-tych. Region kurpiowski jest dla nas szczególnie ważny przy tym projekcie, ponieważ poza Radomszczyzną jest to jedyne miejsce w Polsce, gdzie tradycja gry na harmonii jest żywa i kultywowana, jednak od wielu lat nie powstają już nowe instrumenty.
Do tej pory udało nam się zebrać 7000 zł z kwoty 20000 zł, które są nam potrzebne na realizację. W ramach projektu oferujemy nagrody w zamian za wsparcie, a pieniądze wracają do wpłacających jeśli projekt się nie powiedzie. Jesteśmy przekonani, że to czym się zajmujemy ma wartość nie tylko dla osób związanych muzyką tradycyjną, ale w pewnym sensie leży w interesie wszystkich.

Osoby zainteresowane wsparciem przedsięwzięcia, mogą znaleźć więcej informacji na stronie projektu: https://polakpotrafi.pl/projekt/budujemy-harmonie oraz na stronie facebook: https://www.facebook.com/harmoniapolska

 
wszyscy_pp

Bogata oferta finansowa: Konta osobiste, Konta firmowe, pożyczki, kredyty

Author: Redakcja

Udostępnij wpis na