Kurpik z tytułem mistrza jesieni!

Nowy bar | Restauracja | Sala Bankietowa w Kadzidle. Więcej
690 wyświetleń


kurpikZawodnicy Kurpik Kadzidło liczyli się z tym, że sobotni mecz nie będzie należał do łatwych gdyż ekipa grająca jakiś czas temu w okręgówce z pewnością wysoko postawi poprzeczkę. I tak też było.

Bramkę straciliśmy już w 5 minucie meczu po rzucie wolnym podyktowanym (wg sędziego) za dotknięcie piłki ręką w okolicy 18 metra. Piłka strzelona w światło bramki uderzyła o plecy zawodnika stojącego w murze i wpadła do siatki nie dając szans na reakcję bramkarzowi.

Przez pierwszy kwadrans nie wyszliśmy z własnej połowy. Dopiero po akcji, w której dostaliśmy się pod bramkę Troszyna drużyna zobaczyła , że pokonanie lini obrony jest możliwe i zaczęliśmy grać jak równy z równym.

Około 30 minuty rzut wolny z prawej strony boiska wykonywał Paweł Zyśk, który wrzucił piłkę w pole karne następnie Mateusz Mamajek popisał się pięknym uderzeniem po długim słupku umieszczając piłkę w siatce.

Druga połowa była znacznie lepsza w naszym wykonaniu, po części dzięki wprowadzeniu świeżych sił przez trenera: Sebastiana Kaczyńskiego zastąpił Mirosław Lesiński, Mateusza Mamajka – Konrad Mamiński, Bartka Kaczyńskiego – Marcin Charucki a Tomka Lenkiewicza – Grzegorz Laska. Około 70 minuty jedenastkę wykorzystał nasz środkowy obrońca Konrad Mamiński podyktowaną po dotknięciu piłki ręką w polu karnym przez jednego z zawodników KS CK II Troszyn.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla Kurpika, dzięki czemu z 15 punktami zajmuje pierwsze miejsce w lidze.

 

Wyniki 5 kolejki B Klasy:

KS CK II TROSZYN 1:2 KURPIK KADZIDŁO

FC 2013 Różan 1:2 Nadnarwianka II Pułtusk

LUKS ŁĘG PRZEDMIEJSKI 3:3 ORZ GOWOROWO

 

Więcej na: kurpikkadzidlo.futbolowo.pl

Bogata oferta finansowa: Konta osobiste, Konta firmowe, pożyczki, kredyty

Author: Redakcja

Udostępnij wpis na