Kolejne zwycięstwo Kurpika!

327 wyświetleń

kurpikW ramach 4. kolejki A Klasy Kurpik podejmował na własnym terenie Gryf Kownaty Żędowe. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Kurpika.

Od początku mecz przebiegał po myśli trenera Arkadiusza Chmielewskiego. Pierwszą bramkę zobaczyliśmy już w 12 minucie po celnym uderzeniu z lewej flanki Pawła Buczka – piłka odbiła się jeszcze o prawy słupek i wpadła do bramki. Mimo wielu okazji naszej drużyny piłkarze z wynikiem 1:0 udali się na przerwę do szatni.

Druga połowa była nieco gorsza w wykonaniu Kurpika. Mimo to kolejne trafienie zaliczył tym razem Mirosław Lesiński dobijając piłkę obronioną przez bramkarza gości.

Przebieg spotkania zmienił się w 70 minucie. Zawodnik z Kownat Marcin Krzyśpiak precyzyjnie wykonał rzut wolny z okolicy 18 metra strzelając bramkę kontaktową. Dwie minuty później drugą żółtą kartkę a w efekcie czerwoną zobaczył zawodnik Gryfu Mariusz Chojnacki. Niestety nie powstrzymało to gości,którzy kwadrans później strzelili wyrównującą bramkę.

Kurpik,tak jak w poprzednim meczu u siebie z Koroną Karolinowo, zagrał do końca. Książkową akcję wykonali nasi zawodnicy: Mateusz Kaczyński podał na skrzydło do Marcina Charuckiego a ten precyzyjnie dośrodkował na głowę Mirosława Lesińskiego, który strzelając gola w 92 minucie spotkania dał zwycięstwo naszej drużynie.

W najbliższą niedzielę trudny mecz na wyjeździe z obecnym liderem A Klasy – Mazowsze Jednorożec.

Autorzy: Redakcja