Kolejne rekordy Kadzidlan

Nowy bar | Restauracja | Sala Bankietowa w Kadzidle. Więcej
1 211 wyświetleń


DSC07450W niedzielę, 17 maja odbyły się w Łomży Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce. Wystartowała w nich jedenasto-osobowa grupa zawodników UKS Siódemka Ostrołęka, a wśród nich trójka Kadzidlan.

W biegu na 800m zwyciężył Daniel Gadomski (98) osiągając wynik 1:58,05s co jest jego nowym rekordem życiowym. Daniel okazał się najlepszy nie tylko w gronie juniorów młodszych ale także juniorów, a w osiągnięciu jeszcze lepszego rezultatu przeszkodził mu brak godnych siebie rywali, gdyż drugie okrążenie  podążał już samotnie wygrywając bieg z przewagą kilkudziesięciu metrów nad kolejnymi zawodnikami.
W biegu na 1500m kobiet po 400m na prowadzenie wyszła Martyna Budziłek i przez kolejne okrążenia zdecydowanie prowadziła  z przewagą kilkunastu metrów. Ambitny bieg Martyna skutkował opadnięciem sił w końcówce i ostatecznie Martyna zajęła 3 miejsce ale osiągnęła rezultat 4:52,63s i poprawiła swoją „życiówkę” o prawie 18 sekund ! Trzeci z Kadzidlan – Karol Kudrzycki, który wraca do startów po kontuzji wystartował w biegu na 800m, gdzie zajął 6 miejsce osiągając niewiele gorysz od swojego rekordu życiowego wynik – 2:05,75s.

Następne zawody 23 maja w Warszawie.

????????DSC07499 ????????

Bogata oferta finansowa: Konta osobiste, Konta firmowe, pożyczki, kredyty

Author: Redakcja

Udostępnij wpis na