Kadzidlanki walczą o tytuł sportowca roku

Nowy bar | Restauracja | Sala Bankietowa w Kadzidle. Więcej
135 wyświetleń


fot. kadzidlo.pl

Wyróżniające się reprezentantki MKKK Shinkyokushin, Natalia Nalewajk i Olga Boruch, zostały nominowane do konkursu sportowiec roku w serwisie moja-ostroleka.pl

Natalia Nalewajk i Olga Boruch to bardzo utalentowane zawodniczki Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Reprezentantki gminy Kadzidło systematycznie zajmują wysokie miejsca w zawodach. Natalia jest powoływana do kadry Polski na Mistrzostwa Europy, rywalizując na wysokim poziomie. Olga największy sukces zanotowała w Pucharze Polski, gdzie wywalczyła srebrny medal.

„Każdy z głosujących może wysłać dowolną liczbę SMS-ów przy czym każda poprawnie wysłana wiadomość SMS to jeden głos oddany na danego kandydata. Całkowity koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 1,23 zł brutto we wszystkich polskich sieciach telefonii komórkowej. Aby poprawnie oddać głos należy na numer 71068 wysłać wiadomość SMS o treści TC.NAJLEPSZY.XX, gdzie XX to numer kandydata podany na stronach plebiscytu przy opisie sylwetki.”

Regulamin 

Cały konkurs

Natalia Nalewajk SMS o treści: TC.NAJLEPSZY.255

Olga Boruch SMS o treści: TC.NAJLEPSZY.260

Dziękujemy senseiowi Arturowi Prusińskiemu za znakomitą pracę trenerską. Dziękujemy Natalii i Oldze za piękne prezentowanie Gminy Kadzidło. Życzymy wysokich miejsc w rankingu.

 

Bogata oferta finansowa: Konta osobiste, Konta firmowe, pożyczki, kredyty

Author: Adam

Udostępnij wpis na