Joanna Banach w Finale Ekstraklasy Lekkoatletycznej

490 wyświetleń

12001033_1018399411565571_4494497620261360094_oJoanna Banach, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Młodzik w Warszawie wzięła udział w Finale Ekstraklasy Lekkoatletycznej. Zawody rozegrane zostały w minioną sobotę (12.09) w Krakowie.

Kurpanika wystartowała w swoim koronnym dystansie 400 metrów przez płotki, przekraczając linię mety ze świetnym rezultatem 58:52. Joanna uległa starszej, bardziej doświadczonej zawodniczce AZS AWF Warszawa, Emilii Ankiewicz. Banach wystartowała również w sztafecie 4×400 metrów, która uplasowała się na pierwszej pozycji w swojej serii. W klasyfikacji końcowej sztafeta zajęła szóste miejsce.

Podsumowanie Joanny:

Cieszę się bardzo z występu w Finale Ekstraligi, a szczególnie z rezultatów osiągniętych w trakcie biegów. Startem w Krakowie kończę zmagania na bieżni w tegorocznym sezonie. Plan na najbliższe tygodnie to odpoczynek na Kurpiach, rekreacyjne podjęcie się innych sportów oraz studia. Pierwsze akcenty treningowe zaplanowane są w połowie października. Korzystając z okazji pragnę podziękować osobom, które mnie wspierają, sponsorom: SIZER i OPOLTRANS, Panu Dariuszowi Łukaszewskiemu oraz wszystkim mieszkańcom naszego regionu.

Autorzy: Redakcja