eAnka.pl – Codzienne zakupy z dostawą do domu!

Nowy bar | Restauracja | Sala Bankietowa w Kadzidle. Więcej
540 wyświetleń


Firma Anka sięga swoim początkiem roku 1997, co jest gwarantem naszej solidności i doświadczenia w kontakcie z klientami.

Posiadamy szeroki asortyment artykułów szkolnych, biurowych, gospodarstwa domowego oraz zabawki, kosmetyki i chemię, dzięki czemu nasz sklep jest idealnym miejscem na zakupy zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych. Posiadamy szerokie grono odbiorców, których każdego dnia staramy się obsłużyć w miłej i ciepłej atmosferze.

Posiadamy sklep stacjonarny przy ulicy Kościuszki 17 w Kadzidle, do którego serdecznie zapraszamy 🙂

Działamy już 21 lat i z tej okazji tworzyliśmy sklep internetowy, aby nasi Klienci mogli dokonywać codziennych zakupów w sposób prosty, wygodny i przyjemny.

Mieszkańcom Kadzidła umożliwiamy dokonywanie zakupów w naszym sklepie z dostawą do domu nawet tego samego dnia, przy zamówieniach złożonych do godziny 17.

Nieco dalszych Klientów zachęcamy do zamawiania produktów z dostawą kurierską. W niedalekiej przyszłości zwiększymy możliwości dostaw, aby jeszcze bardziej usprawnić zakupy 🙂

Szczególnie zachęcamy do kupowania produktów w promocyjnych cenach w naszym sklepie internetowym i odbierania ich osobiście w naszym sklepie stacjonarnym.

Zapraszamy na www.eAnka.pl

 

Bogata oferta finansowa: Konta osobiste, Konta firmowe, pożyczki, kredyty

Author:

Udostępnij wpis na