Co mogłoby powstać w gminie Kadzidło?

Remomix Marcin Madrak - Usługi Remontowo Budowlane w Kadzidle i okolicach. Tel +48 662 266 261. Więcej
617 wyświetleń


Przygotowaliśmy dla naszych czytelników ankietę w której każdy może anonimowo wypowiedzieć się co mogłoby powstać w Kadzidle. Jeśli masz pomysł na dodatkową odpowiedź w ankiecie umieść ją w komentarzu. Postaramy się jak najszybciej dodać nowe pole wyboru do ankiety.

Każdy odwiedzający może zaznaczyć 2 odpowiedzi. Głosy można oddawać do 12 stycznia.

Jak głosujemy? Zaznaczamy 2 odpowiedzi i klikamy vote.

Co mogło by powstać w Gminie Kadzidle?

View Results

Loading ... Loading ...
Bogata oferta finansowa: Konta osobiste, Konta firmowe, pożyczki, kredyty

Author: Redakcja ekadzidlo

Udostępnij wpis na

18
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
9 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
PawełJanuszPiotrjonekKaska Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Janusz
Gość
Janusz

Proponuję dodać park z drążkami. Myśle, że dzieciaki chętnie by z niego korzystały i spędzały czas na świeżym powietrzu. Osobiscie znam kilka osób które chętnie by z niego korzystały. Rurki na poligionie mają troche za dużą średnice.

jonek
Gość
jonek

Szanowna Redakcjo, myślę że byłoby dobrze, gdyby powstały w naszej gminie małe przetwórnie owoców, warzyw, mięsa. Dobra, zdrowa jest coraz bardziej poszukiwana. Były by miejsca pracy dla mieszkańców naszej gminy a może i okolicznych.

Kaska
Gość
Kaska

A może warto byłoby pomyśleć o sali widowiskowej, żeby móc zapraszać jakieś kabarety czy pokazywać jakieś spektakle teatralne. Przydałby się też jakiś amfiteatr, bo imprezy w zagrodzie kurpiowskiej, na malutkiej scenie przy kiepskiej widoczności i w piachu po kolana plus zabawy taneczne na asfalcie, na tle choćby sąsiednich gmin wyglądają bardzo biednie.

Kadzidlanka
Gość
Kadzidlanka

Proponuję rondo przy szkole podstawowej, gdzie codziennie rano robi się zator przez wygodnickich rodziców wysadzających swoje pociechy na środku przejazdu/wyjazdu z parkingu. Plus oczywiście przejścia dla pieszych, których w okolicy szkoły w ogóle nie ma.

Marts
Gość
Marts

Drogi asfaltowe,które nam Pan Wójt obiecuje już od kilku kadencji.Wybory wygrane to i o drogach możemy zapomnieć.

Redakcja
Admin

Dodane do ankiety zostały:
– Prawa miejskie
– Linie autobusowe w obrębie gminy

Tedi
Gość
Tedi

Po pierwsze to powinno się zmienić układ parkingu w centrum przy Kościuszki na ukośny, bo teraz chcąc wyjechać z parkingu jest utrudnione jak stoją samochody jeden przy drugim zwłaszcza jak się nie ma tylnych szyb w dostawczaku,drugie to ścieżki rowerowe

Lucjan
Gość
Lucjan

Może nie tyle w Kadzidle ale ogólnie w gminie powinna być linia lub kilka linii komunikacyjnych busowych. Coś w stylu MZK. Busy takie dowozily by ludzi z terenu całej gminy do kadzidła i w różne jego miejsca. Ustalony by został rozkład jazdy opłaty za przejazd i przystanki w całej gminie i newralgicznych punktach w samym kadzidle jak np okolice dwóch przychodni zdrowia czy okolice marketów spożywczych. Często ludzie starsi korzystali by z takich dojazdow chcąc dostać się do lekarza czy na zakupy. Okresy przedświąteczne lub same ważniejsze święta generują duży ruch w centrum kadzidła, często ciężko o miejsce parkingowe. Obsługa… Czytaj więcej »

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Kadzidło powinno uzyskać prawa miejskie bo już najwyższy czas. Jest to druga (po Ostrołęce) największa pod względem mieszkańców miejscowość w powiecie. Bo teraz to ani to miasto ani wioska niewiadomo co to. I nie pisać mi tu bzdur, że w mieście wyższe podatki itp. bo podatki od tego nie zależą.